LUCIE SUCHÁ GROVEROVÁ

LUCIE SUCHÁ GROVEROVÁ

* ABY POROD NEBOLEL

Cena:
100 Kč do 27. 4.
150 Kč od 28. 4. a na místě

4. 5. 2019
14:30—15:30 hod / Komorní sál

Lucie Suchá Groverová
Je především člověk, což není samo o sobě málo. Ví, že život je krásná jedinečná univerzita, ve které máme neustále možnost na sobě pracovat a posunovat hranice svého lidského potenciálu. Období těhotenství a rodičovství je ideální příležitost k růstu a vývoji všech zúčastněných.
Její momentální „člověčí“ role jsou: žena, maminka pěti dětí, manželka, partnerka, přítelkyně, dcera, designérka, básnířka, spisovatelka, nezávislá publicistka, cestovatelka, propagátorka laskavého a důstojného těhotenství, porodu, rodičovství, lidství, autorka knih Aby porod nebolel, Aby život nebolel a Bosonahé příběhy aneb putování světem vnitřním i vnějším. Spoluzakladatelka rodinného vydavatelství Kořeny. Více o jejím životním příběhu se dočtete v knize Ženy, poklad k objevení, která vyšla v roce 2016.
Porody jejích tří posledních dětí celé prozpívala a na základě (nejen) vlastní zkušenosti je hluboce přesvědčena o tom, že porod tak, jak nám byl od přírody dán, je bezbolestný proces. I když téměř všechny své děti přivedla na svět doma, není propagátorkou tzv. domácích porodů. Ctí fakt, že každý/á z nás máme svůj osobní příběh, který má svůj smysl. Pracuje s intuitivní kresbou, věnuje se regresi do prenatálního období a práci s limbickým otiskem. Nejstarší syn má úspěšně za sebou devět let domácího vzdělávání a v současné době spolu s mužem učí formou domácího vzdělávání další tři děti.
Zastává roli podpory k návratu přirozeného, důstojného a laskavého příchodu člověka na svět….