Mirka Resslerová

Mirka Resslerová

„SMYSLEM ŽIVOTA JE ŽIVOT SÁM.“

Cena ? Kč/přednáška

ZDRAVÁ SEBELÁSKA 4.5.2019
15:30 – 16:30 hod/ Malý přednáškový sál

Proměň své stíny v požehnání 5.5.2019
13:45 – 14:15 hod/ Malý přednáškový sál

 

Mirka Resslerová
Pochází ze Slovácké Moravy a je matkou dvou synů Tomáše a Filipa. Je léčitelkou,  terapeutkou,  lektorkou, cestovatelkou a zakladatelkou Školy vědomého života. Mirka svým způsobem práce vynáší na povrch vnitřní témata, která pojmenovává a ve spolupráci s daným člověkem uvolňuje. Založila alternativním centrum „Cestou životem“ v Uherském Hradišti a po celé ČR i na Slovensku pořádá přednášky i semináře. Jejím posláním a naplněním je sdružovat lidi, propojovat je a sdílet s nimi.

 

ZDRAVÁ SEBELÁSKA
Počátek LÁSKY je v tom, že se naučíme dávat lásku nám samým. Začneme být zodpovědní za svůj život. Nastavíme si osobní hranice, sebeúctu a sebehodnotu, respekt k sobě a svým pocitům a poté budeme schopni mít respekt i k jiným.
Sebeláska a sebeúcta je podmínkou zdravých vztahů, radosti a hojnosti na všech úrovních života, bez manipulace a závislostí.
Sebepřijetí, které sebelásce předchází, souvisí i s přijetím rodičů a předků a všech svých částí. Sebepřijetí znamená přijmout sám sebe, takového jaký(á) jsem teď a tady. Pokud se nemáme rádi a nepřijímáme sami sebe, nebudeme schopni naplno milovat a přijímat lidi ve svém životě. Budeme se stále dokola stavět do role oběti a v sebelítosti se utopíme a projeví se nám to na zdraví jak fyzickém, tak psychickém nebo v kombinaci obojího.
Sebepřijetí je taky klíčem toho, abychom se cítili šťastni. Své štěstí a hojnost si blokujeme nezdravou sebekritikou, sebeobviňováním, pocity, že nejsme dost dobři, že nemáme právo být milovaní.
Pokud to tak nemáš a musíš o své štěstí, hojnost, zdraví, prosperitu, úspěch a lásku každý den bojovat, je na čase to změnit.

 

PROMĚŇ SVÉ STÍNY V POŽEHNÁNÍ
Naše temné stránky nás provází celý život. Většinou z nich máme strach, nechceme je vidět, vědět o nich, skrýváme je před sebou samými, ostatními lidmi i před celým světem. Snažíme se je ignorovat, jako by neexistovali, jakoby nebyli, až je časem přestaneme vnímat.Jenže ony si v našem podvědomí žijí svým vlastním životem a pak, když to nejméně čekáme, projeví se v plné síle a my se hroutíme, jak fyzicky, tak psychicky anebo obojí najednou.
Na této přednášce si povíme o temných stránkách, o jejich vlivu na naše konání a jednání, dotkneme se tématu vzorců chování ze svých původních rodin i vzorců předků. Dozvíte se proč se tím vším zabývat, jelikož je to cesta k životu ve zdraví a radosti.