Mirka Resslerová

Mirka Resslerová

* ZDRAVÁ SEBELÁSKA
* PROMĚŇ SVÉ STÍNY V POŽEHNÁNÍ 

Cena:
100 Kč do 27. 4. (28. 4.)
150 Kč od 28. 4. (29. 4.) a na místě

ZDRAVÁ SEBELÁSKA 4. 5. 2019
15:30—16:30 hod / Malý přednáškový sál

Proměň své stíny v požehnání 5. 5. 2019
13:45—14:15 hod / Malý přednáškový sál

Mirka Resslerová
Pochází ze Slovácké Moravy a je matkou dvou synů Tomáše a Filipa. Je léčitelkou,  terapeutkou,  lektorkou, cestovatelkou a zakladatelkou Školy vědomého života. Mirka svým způsobem práce vynáší na povrch vnitřní témata, která pojmenovává a ve spolupráci s daným člověkem uvolňuje. Založila alternativním centrum „Cestou životem“ v Uherském Hradišti a po celé ČR i na Slovensku pořádá přednášky i semináře. Jejím posláním a naplněním je sdružovat lidi, propojovat je a sdílet s nimi. „Smyslem života je život sám.“

 • ZDRAVÁ SEBELÁSKA
  Počátek LÁSKY je v tom, že se naučíme dávat lásku nám samým. Začneme být zodpovědní za svůj život. Nastavíme si osobní hranice, sebeúctu a sebehodnotu, respekt k sobě a svým pocitům a poté budeme schopni mít respekt i k jiným.
  Sebeláska a sebeúcta je podmínkou zdravých vztahů, radosti a hojnosti na všech úrovních života, bez manipulace a závislostí.
  Sebepřijetí, které sebelásce předchází, souvisí i s přijetím rodičů a předků a všech svých částí. Sebepřijetí znamená přijmout sám sebe, takového jaký(á) jsem teď a tady. Pokud se nemáme rádi a nepřijímáme sami sebe, nebudeme schopni naplno milovat a přijímat lidi ve svém životě. Budeme se stále dokola stavět do role oběti a v sebelítosti se utopíme a projeví se nám to na zdraví jak fyzickém, tak psychickém nebo v kombinaci obojího.
  Sebepřijetí je taky klíčem toho, abychom se cítili šťastni. Své štěstí a hojnost si blokujeme nezdravou sebekritikou, sebeobviňováním, pocity, že nejsme dost dobři, že nemáme právo být milovaní.
  Pokud to tak nemáš a musíš o své štěstí, hojnost, zdraví, prosperitu, úspěch a lásku každý den bojovat, je na čase to změnit.
 • PROMĚŇ SVÉ STÍNY V POŽEHNÁNÍ
  Naše temné stránky nás provází celý život. Většinou z nich máme strach, nechceme je vidět, vědět o nich, skrýváme je před sebou samými, ostatními lidmi i před celým světem. Snažíme se je ignorovat, jako by neexistovali, jakoby nebyli, až je časem přestaneme vnímat.Jenže ony si v našem podvědomí žijí svým vlastním životem a pak, když to nejméně čekáme, projeví se v plné síle a my se hroutíme, jak fyzicky, tak psychicky anebo obojí najednou.
  Na této přednášce si povíme o temných stránkách, o jejich vlivu na naše konání a jednání, dotkneme se tématu vzorců chování ze svých původních rodin i vzorců předků. Dozvíte se proč se tím vším zabývat, jelikož je to cesta k životu ve zdraví a radosti.