TOMÁŠ ZDRAŽIL

TOMÁŠ ZDRAŽIL

* CESTOVAT PO SVĚTĚ A VZDĚLÁVAT SE MŮŽEŠ I ZDARMA

Cena:
100 Kč do 27. 4.
150 Kč od 28. 4. a na místě

5. 5. 2019
13:45–14:45 hod / Malý přednáškový sál

Tomáš Zdražil
Organizátor, zakladatel různých projektů, duchem svobodný člověk, minimalista.
Tomáš strávil 43 měsíců ve 42 zemích. Odjakživa ho bavilo organizovat eventy, propojovat lidi a tvořit. To se mu podařilo, když v roce 2014 uspořádal se svými spolužáky první konferenci Cashflow Summit, kterou od té doby pořádá každý rok. Po roce ve Skotsku studoval a žil v Olomouci. Začalo to malou myšlenkou a nevinným předmětem na Moravské vysoké škole Olomouc.
Postupně ho sdílená ekonomika, investování a digitální nomádství tak pohltili, že prodal svůj byt a tráví již pátým rokem za hranicemi. S přítelkyní miluje svobodu cestování, proto se vydali jedno léto na motorce do Maroka a další do Řecka. Rád tvoří neziskové projekty, běhá a žije offline.
https://investree.cz/
https://cashflowsummit.cz/
http://pribehyrodicu.cz/

  • CESTOVAT PO SVĚTĚ A VZDĚLÁVAT SE MŮŽEŠ I ZDARMA
    V jedné části přednášky rozvede alternativní vzdělávání. Tomáš je fanoušek sebevzdělávání a jak říká, na internetu je vše zdarma, jen vědět, kde to najít. Určitě načne sdílenou ekonomiku, pod kterou spadá coliving, projekty lidé lidem a třeba i digitální revoluce. Dá tipy na učení jazyků, až po kurzy a přednášky z univerzit.
    V druhé části poví, jak při cestování ušetřit půlku nákladů, bartrovat (směňovat) i jako rodina. Sám při poslední cestě do Maroka neplatil 76 dní za ubytování a to spal i v luxusních vilách. Jak to dělá, jaké aplikace, triky a weby využívá, ti řekne sám.